Certyfikat

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!

ABAKON BD sp. z o.o.
ABAKON BD sp. z o.o.
Jesteśmy firmą budowlaną z Bielska- Białej. Działamy na rynku od 2002 roku, specjalizując się w szybkiej budowie ekologicznych i energooszczędnych domów z prefabrykatów keramzytowych. Nasi pracownicy to wyspecjalizowana kadra inżynierów, projektantów, doradców handlowych i finansowych, którzy są do dyspozycji Klientów na każdym etapie budowy. W naszej ofercie mamy duży wybór projektów domów o zróżnicowanym stylu i metrażu. Oferujemy prowadzenie budowy kompleksowo- od projektu do stanu „pod klucz”. Oddziały naszej firmy znajdują się m.in. w Katowicach, Kędzierzynie- Koźlu, Krakowie, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Rzeszowie, a także w czeskiej Ostravie.

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

 • Sortuj według daty
  (od najnowszych)
 • Sortuj według daty
  (od najstarszych)
 • Sortuj według oceny
  (od najwyższych)
 • Sortuj według oceny
  (od najniższych)
Witam, chciałem bardzo pochwalić kontakt i obsługę klienta- Pan Marcin Szeliga jak zawsze na wysokim poziomie zajął się problemem mimo że od ukończenia budowy domu minęło już 6 lat ( nie zapominają o klientach). A chodziło o zwykłą blaszkę do zamka drzwi , ale nie można jej kupić jako klient indywidualny. Polecam z całego serca i raz jeszcze dzięki za pomoc.
Przebieg procesu budowy uznaję za bardzo udany.Kierownicy p Stanek i Figiel bardzo pomocni i fachowi budowlańcy.W ciąg 5 miesiecy ssz.
Powiedzenia że marzenia się spełniają to jedno z takich marzeń zostało spełnione dzięki Firmie Abakonu.Mam dom 🏡 moich marzeń i jestem bardzo zadowolony z tego projektu i wykonania.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z efektu budowy, naszego nowego domu. Już poleciliśmy Waszą firmę znajomym.
Bez zarzutów
Obsługa na najwyższym poziomie
nie mam uwag
Pan *** jako doradca sprawdził się bardzo dobrze. Zawsze gotowy do pomocy, chętny, cierpliwy.
Wszystko ok, dobrze, że są wzorniki dostępne, łatwiej podjąć decyzje.
wszystko ok

Loading...

Pieczęcie eKomi