Certyfikat

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!

Nagrodzono Standardową Pieczęcią Uznania eKomi!

Cukiernia Sowa Jana Pawła II 82, Warszawa
Cukiernia Sowa Jana Pawła II 82, Warszawa
zaufane_lite_master reseller account

Więcej

Mniej


Prawdziwe opinie - od klientów dla klientów

  • Sortuj według daty
    (od najnowszych)
  • Sortuj według daty
    (od najstarszych)
  • Sortuj według oceny
    (od najwyższych)
  • Sortuj według oceny
    (od najniższych)
Świetna cukiernia!
Super obsługa pyszna kawa i ciasta
Jestem tu kolejny raz w niedługim czasie i zdecydowanie jest to cukiernia Sowa z najlepszym personelem!
Pycha ;) i miła, szybka obsługa ;)
Super kawa i obsługa. Polecam.
Sieć Sowa to moja ulubiona cukiernia. A właściwie to i jedyna której ciasta kupuję bo inne jej do Pięt nie sięgają. Odkryłam ją dawno temu w Inowrocławiu zakochując się w ich topowym serniku z wiśniami oraz jeszcze bardziej topowych czekoladowych rożkach. Do tych dwóch rarytasów ostatnio dołożyłam sernik z jabłkami. Wszystkich trzech specjałów koniecznie trzeba spróbować. Ale i inne ciasta są obłędne - tort Dakłas, torcik Joli, tort Czarny Las czy kostka opium.
Punkt w Arkadii jest malutki i taki trochę fast&drive - moglibyście zająć jakieś bardziej ustronne miejsce, sprzyjające delektowaniu się Waszymi słodkościami.
Obsługa przemiła, może poza jedną panią która chyba miała gorszy dzień. Przynajmniej taką mam nadzieję bo była na „nie” (przy czym inne panie na to samo pytanie były na „tak”).
Zawsze jest tu miło
Pyszna kawka
Bardzo mila i sympatyczna pani. Wszystkim kawoszom i ciastkarzom polecam te Sowe
Polecam gorąco, zarówno desery jak i kawa przepyszne.

Loading...

Pieczęcie eKomi